Kategorie

Máte dotazy?

Zavolejte nám

  +420 724 860 811
  info@idea-creative.cz


Informace o Idea Creative

Vítejte na našich stránkách Idea Creative s.r.o.. Podnikáme od založení v roce 2009 v oblasti prodeje výtvarných a kreativních produktů a služeb, včetně pořádání specializovaných seminářů zaměřených na různé techniky tvoření.

Usilujeme o individuální přístup k našim zákazníkům a dodavatelům. Aktuální produktová skladba v našich skladech má více jak 12.000 položek, které distribuujeme prostřednictvím velkoobchodu, maloobchodních partnerů po celé ČR, vlastní sítě prodejen Idea Creative a e-shopu www.koralky-dekorace.cz.

Naší základní obchodní strategií je:

  • kvalitní produkty od seriózních partnerů
  • profesionální služby a otevřená komunikace
  • neustále hledání nových technik a zboží za přijatelnou cenu

Společnost Idea Creative s.r.o. je tu pro všechny, kteří rádi tvoří pro potěšení i pro radost. V našich obchodech nabízíme širokou škálu kvalitních materiálů a polotovarů pro hobby tvoření, dekorace, ale též umělecké a výtvarné potřeby.

Základní filosofií našeho podnikání je důraz na spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů, maximální pokrytí jejich požadavků a flexibilní reakce na nové možnosti, trendy a dostupné výrobky z celého světa. Úkolem našeho týmu je být aktivní, ptát se a naslouchat. Dle potřeby poradit a doporučit. A důvod, proč podnikáme v této oblasti? Tvoření nás baví a plníme si náš společný sen. Náš „koníček“ je našim povoláním.

V současné době provozujeme tři vlastní kamenné obchody v Kladně, Plzni a Berouně, kde máme i hlavní kancelář společnosti. Vedle vlastních obchodů úspěšně provozujeme elektronický obchod a prostřednictvím zastupování vybraných značek a dodavatelů i budujeme velkoobchodní a distribuční síť. Dodáváme vybrané produkty dalším prodejnám v České republice a na Slovensku. Nabízíme produkty jak tuzemských, tak zahraničních výrobců a dalších distributorů. Sortiment postupně rozšiřujeme, dbáme na výběr kvalitních a zajímavých položek.

Kolegyně v našem kreativním týmu mají dlouholeté zkušenosti v oblasti tvoření, realizací workshopů či kreativní práce s dětmi. V rámci našich aktivit jsme již realizovali vybavení školek a zájmových organizací, zaměřené na tvoření. Spolupracujeme na vybraných charitativních projektech, zajišťujeme tvořivé workshopy na dětských dnech, firemních dnech. Speciální oblastí je spolupráce se školkami, školami, specializovanými kroužky, či domovy pro seniory. Pořádáme narozeninové oslavy s tvořením, kurzy, příměstské tábory a pravidelná tvořivá odpoledne pro děti.

Pár slov na závěr od majitelky Lenky Pachmanové:

„Myšlenka, respektive sen o obchůdku ve mně zrál již od dětství a přetrval i v době, kdy jsem pracovala na pozici marketingové manažerky u nadnárodní společnosti. Vzorem mi byl můj děda, který byl úspěšným podnikatelem, vyučeným u p. Bati. Moc ráda jsem poslouchala jeho zasněné vyprávění, když vzpomínal na svůj obchod provoněný kůží a příběhy zákazníků.

Po mateřské dovolené se sen o obchůdku začal postupně naplňovat. Jak šel čas, vlastní podnikání se rozrostlo, od prvních kurzů na výrobu dřevěných doplňků a jednoho obchůdku v současnosti rozvíjíme společnost v prosperující firmu která však nezapomíná na rodinnou tradici.“

Jsem tu pro Vás.

                               Lenka Pachmanová a tým Idea Creative

"Život je zajímavý právě pro tu možnost uskutečnit nějaký sen".  Paulo Coelho