Dekorace na zavěšení - fotorámeček

Dekorace na zavěšení - fotorámeček

Vyšívací kruh nemusí sloužit jen na vyšívání.

Na kurzu pod vedením lektorky Martiny Žílové si z něho vyrobíte krásnou dekoraci na zavěšení (průměr cca 19 cm). Pracovat budete se scrapbookovými papíry, vyzkoušíte si práci s Press Bossem a vyřezávacími šablonami různých tvarů. Rámeček si dozdobíte razítky či různými dekoracemi, jako jsou stuhy, chipboardy, knoflíčky, kytičky, flitry... Fantazii se meze nekladou ;-)

K dispozici bude materiál i všechny pomůcky.

Co potřebujete s sebou?
S sebou si můžete přinést fotku, nejlépe 5 x 7,5 cm, případně si ji dolepíte doma.

Lektorka: Martina Žílová

Datum a čas: pá 17. 4. od 16:30

Délka trvání: 2,5 h

Cena: 450,- Kč

Místo konání: Idea Creative Beroun, Karly Machové 48

Jak se přihlásit na kurz?
Přihlásit na kurz se můžete osobně na berounské pobočce Idea Creative s.r.o., Karly Machové 48, Beroun nebo e-mailem na adresu info@idea-creative.cz. Pokud se přihlašujete e-mailem uveďte prosím: název a termín kurzu, Váš e-mail a telefonní číslo.

Jak probíhá platba?
Platba probíhá předem na účet (zašleme vám zálohovou fakturu) nebo hotově na berounské prodejně v celé výši kurzu.

Storno podmínky:
V případě, že se nemůžete na kurz dostavit, je vždy nutné nás o tom informovat e-mailem na info@idea-creative.cz. Při zrušení rezervace do 6 pracovních dnů před konáním kurzu Vám vrátíme celou částku. Při zrušení rezervace do 5 a méně pracovních dnů před konáním kurzu dojde k vrácení částky ponížené o storno poplatek 200,- Kč.
V případě, že se na kurz nedostavíte a neomluvíte se písemnou formou předem, budeme nuceni účtovat částku za celý kurz.
V případě, že bude kurz zrušen z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků kurzu či jiného důvodu způsobeného na naší straně, bude vám uhrazená částka plně vrácena. O této skutečnosti Vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.
Provozovatel tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté zákazníkem v závazné přihlášce chrání ve smyslu zákona č.101/2000, Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám či jiným subjektům.