Vánoční minialbum

Vánoční minialbum

Udělejte si půl dne čas a přijďte si vyrobit kulaté mini album, kterým můžete obdarovat někoho z blízkých – jistě ho mile potěšíte.

Pod vedením lektorky Martiny Žílové si vyzkoušíte práci s vyřezávacím strojem Press Boss a vyřezávacími šablonami. Album si dozdobíte  výřezy, razítky, kartonovými a dalšími dekoracemi. 

Tvořit budete z vánočních scrapbookových a transparentních papírů, k dispozici budou razítka, kartonové dekorace, stuhy, provázky, kovové svorky – zkrátka vše, co je k výrobě mini alba potřeba.

Co potřebujete s sebou?
4 – 5 fotek, nejlépe koláže, ze kterých si vyřežete kruhy o velikosti 5 – 8 cm

Lektorka: Martina Žílová

Datum a čas: 2.11. od 9:00

Délka trvání: 4 - 4,5 h

Cena: 430,- Kč

Místo konání: Idea Creative Beroun, Karly Machové 48

Jak se přihlásit na kurz?
Přihlásit na kurz se můžete osobně na berounské pobočce Idea Creative s.r.o., Karly Machové 48, Beroun nebo e-mailem na adresu info@idea-creative.cz. Pokud se přihlašujete e-mailem uveďte prosím: název a termín kurzu, Váš e-mail a telefonní číslo.

Jak probíhá platba?
Platba probíhá předem na účet (zašleme vám zálohovou fakturu) nebo hotově na berounské prodejně v celé výši kurzu.

Storno podmínky:
V případě, že se nemůžete na kurz dostavit, je vždy nutné nás o tom informovat e-mailem na info@idea-creative.cz. Při zrušení rezervace do 6 pracovních dnů před konáním kurzu Vám vrátíme celou částku. Při zrušení rezervace do 5 a méně pracovních dnů před konáním kurzu dojde k vrácení částky ponížené o storno poplatek 200,- Kč.
V případě, že se na kurz nedostavíte a neomluvíte se písemnou formou předem, budeme nuceni účtovat částku za celý kurz.
V případě, že bude kurz zrušen z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků kurzu či jiného důvodu způsobeného na naší straně, bude vám uhrazená částka plně vrácena. O této skutečnosti Vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.
Provozovatel tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté zákazníkem v závazné přihlášce chrání ve smyslu zákona č.101/2000, Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám či jiným subjektům.