Kurz - Stránka z dovolené - 20.9.2019

Kurz - Stránka z dovolené - 20.9.2019

Vzpomínky z dovolené nám nikdo nevezme. Hromadí se nám na fotkách v telefonech nebo na pevném disku... Mnohdy nevíme, jak s nimi naložit, abychom si památku na krásné chvíle strávené s rodinou a přáteli uchovali nejen v mysli...

Pokud si chcete vyrobit netradiční aranžmá z fotek vhodné do alba či do rámečku a dokážete vybrat 5 - 7 fotek z dovolené (víme, není to snadné ;-) ), máme tip přesně pro Vás!

S lektorkou Martinou Žílovou se naučíte:
- sešívat a zdobit papír
- pracovat s vyřezávacím strojem Pressbos a jeho šablonami
- razítkovat, malovat, psát...

Co potřebujete s sebou?
5 - 7 fotek a dobrou náladu, vše ostatní zajištěno :-)

Lektorka: Martina Žílová

Datum a čas konání: 20. 9. 2019 od 17:00

Délka trvání: cca 2,5 - 3 h

Cena: 380 Kč

Místo: Idea Creative Beroun, Karly Machové 48

Jak se přihlásit na kurz?
Přihlásit na kurz se můžete osobně na berounské pobočce Idea Creative s.r.o., Karly Machové 48, Beroun nebo e-mailem info@idea-creative.cz. Pokud se přihlašujete mailem uveďte prosím: název a termín kurzu, Váš e-mail a telefonní číslo.

Jak probíhá platba?
Platba probíhá předem na účet (zašleme vám zálohovou fakturu) nebo hotově na berounské prodejně v celé výši kurzu.

Storno podmínky:
V případě, že se nemůžete na kurz dostavit, je vždy nutné nás o tom informovat e-mailem na info@idea-creative.cz. Při zrušení rezervace do 6 pracovních dnů před konáním kurzu Vám vrátíme celou částku. Při zrušení rezervace do 5 a méně pracovních dnů před konáním kurzu dojde k vrácení částky ponížené o storno poplatek 200,- Kč.
V případě, že se na kurz nedostavíte a neomluvíte se písemnou formou předem, budeme nuceni účtovat částku za celý kurz.
V případě, že bude kurz zrušen z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků kurzu či jiného důvodu způsobeného na naší straně, bude vám uhrazená částka plně vrácena. O této skutečnosti Vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.
Provozovatel tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté zákazníkem v závazné přihlášce chrání ve smyslu zákona č.101/2000, Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám či jiným subjektům.