Kategorie

Máte dotazy?

Zavolejte nám

  +420 724 860 811
  info@idea-creative.cz


Transfer medium 70 ml

Transfer medium 70 ml maximalizovat
Transfer a decoupage médium pro přenos obrázků na rovné a trvdé předmět. Netoxický, certifikovaný CE i EN71. Balení obsahuje 70 ml.

78,79 Kč s DPH
65,12 Kč bez DPH

C-CA-005

  • Více informací o Transfer medium 70 ml

Transfer a decoupage médium pro přenos obrázků na rovné a trvdé předmět. Netoxický, certifikovaný CE i EN71. Balení obsahuje 70 ml.

Návod k použití:
Obrázek bez textu:
1,Požadovaný obrázek vytiskněte na laserové tiskárně (nedojde tak k možnému rozpití obrázku jako z inkoustové tiskárny).
2,Přetřete dekorovaný předmět bílou akrylovou barvou a nechte zaschnout.
3, Medium naneste na požadované místo na Vašem projektu a také na vytištěný papír. Dokud je médium vlhké, spojte obě natřené strany a dobře přihlaďte. Nechte zaschnout.
4, Obrázek navlhčete a vlhkým prstem nebo houbičkou setřete papír dolů.

Obrázek s textem: Zde je důležité vytisknout text zrcadlově.
Pokud ne, postupujte dle videa od konkurenční firmy (při přenosu používají dvě media - transfer medium a decoupage. Náš produkt je 2v1).
Zde je důležité, opakovat nátěr media na papír ve třech vrstvách, po zaschnutí namočit do teplé vody, položit potištěným textem na euroobal, setřít prstem papír a aplikovat na dekorovaný předmět, kam si nejprve nanesete medium a poté až přiložíte text. Po minutě uhlazování text ulpí na dekoraci. V případě potřeby můžete přetřít mediem i z vrchu.

Doporučujeme vyzkoušet si vše nanečisto. Finální předmět je vhodné přelakovat bezbarvým lakem.

Další produkty ve stejné kategorii