Jarní dekorace - výroba věnců

Jarní dekorace - výroba věnců

Přijďte si k nám nazdobit věnec jarními a velikonočními dekoracemi v příjemném prostředí dílničky obchodu Idea-Creative Beroun u dobré kávy a a navoďte si s námi příjemnou jarní atmosféruS sebou si "přineste" jen dobrou náladu a chuť tvořit. Vše ostatní bude k dispozici.

Vstup: 100,- Kč + materiál dle výběru

Lektorka: Lucie Maříková

Datum a čas: so 21. 3..2020

Délka trvání: cca 2 hod

Místo konání: Idea Creative Beroun, Karly Machové 48

Jak se přihlásit na kurz?
Přihlásit na kurz se můžete osobně na berounské pobočce Idea Creative s.r.o., Karly Machové 48, Beroun nebo e-mailem na adresu info@idea-creative.cz. Pokud se přihlašujete e-mailem uveďte prosím: název a termín kurzu, Váš e-mail a telefonní číslo.

Jak probíhá platba?
Platba probíhá předem na účet (zašleme vám zálohovou fakturu) nebo hotově na berounské prodejně ve výši 100,- Kč.

Storno podmínky:
V případě, že se nemůžete na kurz dostavit, je vždy nutné nás o tom informovat e-mailem na info@idea-creative.cz. Při zrušení rezervace do 6 pracovních dnů před konáním kurzu Vám vrátíme celou částku. Při zrušení rezervace do 5 a méně pracovních dnů před konáním kurzu dojde k vrácení částky ponížené o storno poplatek 100,- Kč.
V případě, že se na kurz nedostavíte a neomluvíte se písemnou formou předem, budeme nuceni účtovat částku za celý kurz.
V případě, že bude kurz zrušen z důvodu nedosažení minimálního počtu účastníků kurzu či jiného důvodu způsobeného na naší straně, bude vám uhrazená částka plně vrácena. O této skutečnosti Vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.
Provozovatel tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté zákazníkem v závazné přihlášce chrání ve smyslu zákona č.101/2000, Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje nebudou poskytnuty třetím osobám či jiným subjektům.