Kategorie

Máte dotazy?

Zavolejte nám

  +420 724 860 811
  info@idea-creative.cz

Volná místa

 ADMINISTRATIVNÍ  PRACOVNÍK E-SHOPU

Náplň práce

  • administrativní práce
  • příjem, naskladňování, vyskladňování zboží v systému Pohoda
  • písemná a telefonická komunikace se zákazníky

Požadavky

  • znalost práce v systému Microsoft office
  • základní znalost angličtiny
  • samostatnost, spolehlivost, předvídavost, flexibilita, pozitivní   myšlení – s úsměvem jde všechno lépe

Doplňující info

  • prac. místo -  Idea Creative, Karly Machové 48, Beroun
  • nástup leden 2019
  • plný úvazek
  • prima kolektiv :-)

Pokud chceš posílit náš tým, zašli svůj životopis s motivačním dopisem na mail pachmanova@idea-creative.cz a nezapomeň uvést i svůj telefonický kontakt.

OBCHODNÍ  ZÁSTUPCE

Pro naši rodinnou společnost Idea Creative s.r.o., zabývající se prodejem výtvarných a kreativních potřeb, hledáme obchodního poradce. Klíčovou činností bude přímý kontakt se stávajícími a potenciálními  zákazníky v regionu Střední Čechy, Praha, Západní Čechy.

Bude tě to bavit, pokud

  • rád/a jednáš s lidmi a máš pozitivní obchodní přístup
  • máš tvořivého, kreativního ducha
  • umíš názorně předvést vybrané kreativní techniky tvoření
  • rád/a věci dotahuješ do konce, a to počínaje oslovením zákazníka, vytvořením nabídky až po z procesování objednávky

Budeme tě podporovat, aby

  • jsi měl/a k dispozici dostatek zajímavých produktů pro prodej
  • jsi se proškolil/a na nové trendy a používané materiály
  • jsi měl/a potřebné podmínky pro svou práci

Výsledky tvé práce dokážeme ocenit. Čeká tě základní mzda, pohyblivá složka mzdy v návaznosti na výsledky. K dispozici budeš mít služební vozidlo, PC a telefon. Krásná práce v příjemném kolektivu ve společnosti, která je v oboru již 10 let. Nudit se u nás určitě nebudeš.

Pokud chceš posílit náš tým, zašli svůj životopis s motivačním dopisem na mail pachmanova@idea-creative.cz a nezapomeň uvést i svůj telefonický kontakt.

Těšíme se na spolupráci.